S pomocí souborů tzv. cookies společnost MALL Pay zpracovává údaje o vaší návštěvě webových stránek, aby tak vylepšila jejich fungování, usnadnila sdílení na sociálních sítích a nabídla reklamu zaměřenou přímo na to, co vás zajímá. Pokračujete-li v prohlížení těchto webových stránek, vyjadřujete tím souhlas s používáním souborů tzv. cookies. Další informace najdete v informačním memorandu.

Potřebujete pomoc?

Ozvěte se nám, rádi vám pomůžeme

Telefon
Zavolejte nám
Ve všední dny od 8 do 18 hodin
Email
Napište nám e-mail

Vaše nejčastější dotazy

Jak zaplatím svou objednávku?

Objednávku přes Platbu MALL Pay zaplaťte online kartou přímo ve své MALL Pay zóně, bankovním převodem na účet číslo 117962473/0300, vkladem v bance na náš účet nebo pomocí QR kódu.

Nemohu se přihlásit do své MALL Pay zóny, co mám dělat?

Pokud se vám nedaří přihlásit se, zkontrolujte přihlašovací údaje nebo si vytvořte nové heslo přes odkaz Zapomenuté heslo. Pokud potíže s přihlášením přetrvávají, neváhejte nás kontaktovat. Na naší zákaznické lince +420 234 703 291 i na chatu jsme vám k dispozici každý všední den od 8 do 18 hodin. Chat najdete zde na stránkách vpravo dole.

Co když budu chtít zboží vrátit?

Pokud vám zboží nebude vyhovovat, můžete ho do 14 dní od doručení vrátit. Stačí ho poslat v původním obalu s krátkým vyrozuměním zpět do e-shopu. Jakmile nám e-shop potvrdí vrácení zboží, objednávka je zrušena a vy nic neplatíte. Pokud jste si nákup vyzvedli na některém z vybraných výdejních míst, např. MALL Shop (platí pro objednávky z Mall.cz), můžete ho tam také osobně vrátit. Pro jistotu nás o vrácení zboží informujte společně se zasláním potvrzení (např. podací lístek) na info@mallpay.cz.

Jak mohu zvýšit šanci na získání Platby MALL Pay?

Snažíme se vyhovět co nejvíce zákazníkům, avšak občas všechny uspokojit nemůžeme. Máme pro vás několik tipů, jak získání Platby MALL Pay pomoci. Vyplňte při objednávce na e-shopu stejné údaje jako máte v MALL Pay zóně a držte se svého aktuálního finančního limitu. Během ověřování platby od vás budeme potřebovat pár souhlasů. Poté správně opište kód z SMS zprávy a je hotovo. Můžeme se doptat i na rodné číslo nebo číslo občanského průkazu.

Jedná se o půjčku nebo kreditní kartu?

Nejedná. MALL Pay není žádná forma spotřebitelského úvěru. Nejsme ani půjčka, ani kreditní karta. Jsme platební metoda, která vám umožňuje bezplatně posunout datum platby nákupy a zaplatit tak až po jeho vyzkoušení či rozbalení.

Stavte se za námi na kávu

Máte na srdci něco, co s námi chcete probrat osobně? Najdete nás na Kavčích horách v sídle Rockaway. Rádi vás uvidíme.

Na Hřebenech II 1718/8,
Praha 4, 140 00 – Kavčí hory