Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám, rádi vám pomůžeme

Telefon
Zavolejte nám
Ve všední dny od 8 do 18 hodin
Email
Napište nám e-mail

Vaše nejčastější dotazy

Jak zaplatím svou objednávku?

Objednávku přes Platbu MALL Pay zaplaťte online kartou přímo ve své MALL Pay zóně, bankovním převodem na účet číslo 117962473/0300, vkladem v bance na náš účet nebo pomocí QR kódu.

Nemohu se přihlásit do své MALL Pay zóny, co mám dělat?

Pokud se vám nedaří přihlásit se, zkontrolujte přihlašovací údaje nebo si vytvořte nové heslo přes odkaz Zapomenuté heslo. Pokud potíže s přihlášením přetrvávají, neváhejte nás kontaktovat. Na naší zákaznické lince +420 234 703 291 i na chatu jsme vám k dispozici každý všední den od 8 do 18 hodin. Chat najdete zde na stránkách vpravo dole.

Co když budu chtít zboží vrátit?

Pokud vám zboží nebude vyhovovat, můžete ho do 14 dní od doručení vrátit. Stačí ho poslat v původním obalu s krátkým vyrozuměním zpět do e-shopu. Jakmile nám e-shop potvrdí vrácení zboží, objednávka je zrušena a vy nic neplatíte. Pokud jste si nákup vyzvedli na některém z vybraných výdejních míst, např. MALL Shop (platí pro objednávky z Mall.cz), můžete ho tam také osobně vrátit. Pro jistotu nás o vrácení zboží informujte společně se zasláním potvrzení (např. podací lístek) na info@mallpay.cz.

Jak mohu zvýšit šanci na získání Platby MALL Pay?

Snažíme se vyhovět co nejvíce zákazníkům, avšak občas všechny uspokojit nemůžeme. Máme pro vás několik tipů, jak získání Platby MALL Pay pomoci. Vyplňte při objednávce na e-shopu stejné údaje jako máte v MALL Pay zóně a držte se svého aktuálního finančního limitu. Během ověřování platby od vás budeme potřebovat pár souhlasů. Poté správně opište kód z SMS zprávy a je hotovo. Můžeme se doptat i na rodné číslo nebo číslo občanského průkazu.

Jedná se o půjčku nebo kreditní kartu?

Nejedná. MALL Pay není žádná forma spotřebitelského úvěru. Nejsme ani půjčka, ani kreditní karta. Jsme platební metoda, která vám umožňuje bezplatně posunout datum platby nákupy a zaplatit tak až po jeho vyzkoušení či rozbalení.

Korespondenční adresa

Sem nám prosím zboží nevracejte. Zašlete ho nebo doneste osobně přímo na adresu e‑shopu.

Plynární 10,
170 00 Praha 7 - Holešovice