Budoucnost placení začíná s námi. Jsme mallpay

Naše mise

Dnešní řečí bychom se mohli nazvat jako fintech start-up. Nejvíc nás však vystihuje rozhodnutí zpříjemnit vaše placení. S námi skipnete všechny překážky a komplikace ze světa nakupování a finančních služeb.

Proto jsme nejprve přišli s odloženou platbou pro online nákupy. Platíte tak jen za to, co si nejdříve v klidu vyzkoušíte. Nově pokračujeme s platební kartou na principu kreditky. Tu jsme ale připravili tak, aby byla konečně srozumitelná a výhodná pro běžného člověka.

Zásady, které máme v krvi

Nasloucháme potřebám zákazníků

Zákazník je pro nás na prvním místě nejen v rámci komunikace, ale i při tvorbě produktů. Naše nápady s vámi testujeme a snažíme se neustále zlepšovat. A to i díky vaší zpětné vazbě.

Hrajeme fér

První dojem napodruhé neuděláte. Takže náš etický kodex umíme všichni jako když bičem mrská. Transparentností jsme pak téměř průhlední a naši jednatelé hrdě prohlašují nulovou toleranci trestné činnosti. Máte přesto pocit, že jsme někdy nehráli fér? Dejte nám to, prosím, vědět na compliance@mallpay.cz.

Rádi se překonáváme

Jsme trochu puntičkáři. Baví nás co děláme a zároveň neusínáme na vavřínech. Proto chodíme na konference, workshopy a inspirujeme se v zahraničí, abychom vám tady v Česku přinesli to nejlepší.

Proč nám můžete věřit?

Máme za sebou velké hráče

Největší e-commerce skupinu v regionu MALL Group
a jednu z největších bank v Evropě ČSOB.

Licence od České národní banky

Získat licenci byla dřina, ale povedlo se.
Klademe důraz na to, abychom vše dělali v souladu se zákonem.

Náš tým, který s vámi skipuje o stošest

Ten dělá to a ten zas tohle. A všichni dohromady uděláme dost. Na začátku nás bylo sedm, dnes se nás v práci potkává víc než šedesát. Jsme designéři, vývojáři, bankéři, muzikanti, jogíni, závodníci, cestovatelé a rodiče.
Každý jsme jiný, dohromady ale tvoříme tým s elánem a chutí měnit stojaté vody placení za nákupy.

Dva naši hlavní cvičitelé

Adam Kolesa

CEO

Richard Kotrlík

CFO

Chcete s námi tvořit budoucnost placení?

Podívejte se, koho zrovna hledáme do týmu. Žádná pozice pro vás? Dejte nám o sobě vědět a snad něco kloudného společně vymyslíme.

Chci do mallpay

Propojme se

Sledujte nás na Facebooku, napište na Linkedin, nebo si přečtěte náš blog. Naživo s námi můžete hodit řeč na konferencích a veletrzích. Máme tu také nejobsáhlejší e-book o platebních metodách v Česku. Zdarma ke stažení.

Napsali o nás

5nej.cz

5nej.cz recenze o MALL Pay

MALL Pay je vychytaná platební metoda v e-shopech. Získáte s ní nejen možnost odložené platby za nákup, ale také dopravu zdarma nebo šanci prodloužit si záruku, a nakonec ještě odměnu za nákup.

12. 4. 2021

Roklen24.cz

Odložená platba je mezi globálně nejrychleji rostoucími platebními metodami

Služby typu „Buy Now, Pay Later“ známé v Česku jako „odložená platba“ jsou na vzestupu. Podle poslední studie Global Payments Report by měly mít do tří let 9% zastoupení mezi všemi platbami v Evropě, Africe a na Blízkém ...

25. 6. 2020

E15.cz

Odložené platby za nákupy na internetu mají velkou šanci uspět

V posledních dvou měsících, kdy Česko zasáhla epidemie koronaviru, stoupl počet uživatelů internetu o desítky procent. A to i v kategorii seniorů 65+. Mnoho firem se uvědomilo, že nákupy přes internet budou čím dál důlež...

15. 6. 2020

Kam dál?

Více se dozvíte třeba v otázkách a odpovědích.

Nebo mrkněte na naše další stránky.