Představení MALL Pay

Odpovědi pro zvídavé klienty
Co je MALL Pay?
Jsme mladá firma, která chce nabízet nejlepší finanční služby spojené s nakupováním online. Začínáme s platební metodou „Platba MALL Pay“ a směle přitom vyvíjíme další novinky.
Jste zadarmo?
Nikdy si nebudeme účtovat poplatky za běžné služby. Proto je využití platební metody „Platba MALL Pay“ zdarma. Pokud si poté k výrobku v MALL Pay zóně přikoupíte prodlouženou záruku, pojištění nebo jiný produkt – vždy uvidíte, kolik vás to bude stát.
Pro koho je MALL Pay?
Nyní pro všechny, kteří nechtějí platit předem za něco, co ještě ani neviděli. A také pro kohokoli dalšího, kdo chce snadno, bezpečně a bez obav nakupovat online.
Vy jste ten e-shop?
Sice máme v názvu také MALL jako ten velký e-shop, ale nejsme e-shop. Jsme hlavně finančně-technologická firma, která chce co nejvíce zpříjemnit a usnadnit placení. Jsme součást MALL Group, první e-commerce skupiny, která v regionu střední a východní Evropy vsadila na rozvoj vlastních finančních služeb.
Jak se váš název správně čte?
„MOL PEJ“ je ta správná výslovnost, ale slyšeli jsme už mnoho různých variant.

Na co se u vás můžu spolehnout?

Smějící se smajlík
Jsme přátelští.
Kravata
Máme v sobě špetku formálnosti.
Konverzační bubliny
Všechno říkáme na rovinu.

Chci toho o MALL Pay vědět ještě víc

Odpovědi pro zvídavé klienty
Věříme, že naše zákazníky velmi dobře známe, a proto chceme nejen v rámci e-shopů skupiny MALL Group nabízet ty nejlepší finanční služby spojené s online nakupováním.
Odpovědi pro zvídavé klienty
V současné době nabízíme na e-shopech platbu MALL Pay a prodlouženou záruku. Umožňujeme tak zaplatit za zboží, až když jej máte doma v ruce.
Odpovědi pro zvídavé klienty
Chystáme toho ještě mnohem více, například vlastní finanční aplikaci nebo platební kartu. MALL Pay bude otevřená platforma pro každého na trhu.