Představení MALL Pay

Odpovědi pro zvídavé klienty
Co je MALL Pay?
Jsme mladý fintech start-up, který chce nabízet nejlepší finanční služby spojené s nakupováním. Začínáme s produktem „Odložená platba MALL Pay", kterým ve spolupráci s vybranými e-shopy umožňujeme zaplatit za zboží či nákup až po doručení nebo vyzkoušení. Směle přitom vyvíjíme další novinky, které přeskočí ty nejčastější zákaznické trable a udělají nakupování snadnější i bezpečnější.
Jste zadarmo?
Nikdy si nebudeme účtovat poplatky za běžné služby. Proto je využití naší klíčové „Odložené platby MALL Pay“ na e-shopech s MALL Pay v košíku zcela zdarma. Pokud si přikoupíte něco navíc – vždy uvidíte, kolik vás to bude stát.
Pro koho je MALL Pay?
Nyní pro všechny, kteří nechtějí platit předem za něco, co ještě ani neviděli. A také pro kohokoli dalšího, kdo chce snadno, bezpečně a bez obav nakupovat online.
Vy jste ten e-shop?
Sice máme v názvu také MALL jako ten velký e‑shop, ale nejsme e‑shop. Jsme hlavně tým nadšených lidí, kteří chtějí propojit svět nakupování s peněžními službami. Naší mámou je MALL Group, první e-commerce skupina, která v regionu střední a východní Evropy vsadila na rozvoj vlastních finančních služeb. Svoje služby pak nabízíme ve spolupráci s ČSOB, jednou z největších bank působících v České republice. 
Jak se váš název správně čte?
„MOL PEJ“ je ta správná výslovnost, ale slyšeli jsme už mnoho různých variant.

Na co se u vás můžu spolehnout?

Smějící se smajlík
Jsme přátelští.
Kravata
Máme v sobě špetku formálnosti.
Konverzační bubliny
Všechno říkáme na rovinu.

Chci toho o MALL Pay vědět ještě víc

Odpovědi pro zvídavé klienty
Věříme, že naše zákazníky velmi dobře známe, a proto chceme nejen v rámci e-shopů skupiny MALL Group nabízet ty nejlepší služby spojené s nakupováním.
Odpovědi pro zvídavé klienty
V současné době nabízíme ve spolupráci s vybranými e-shopy možnost zaplatit za zboží, až když jej máte doma v ruce. Nad svými nákupy můžete mít chytrý přehled i v naší MALL Pay mobilní aplikaci.
Odpovědi pro zvídavé klienty
Chystáme toho ještě mnohem více, například další finanční služby, možnost dokoupit prodlouženou záruku nebo platební kartu. MALL Pay bude otevřená platforma pro každého na trhu.