Pro novináře

Rádi odpovíme na všechny vaše dotazy
"Nejčastější obavou při online nákupech je strach, že mi to nesedne a přijdu o peníze kvůli platbě předem. Proto stále více lidem umožňujeme zaplatit až po rozbalení a prohlédnutí zboží."
říká Adam Kolesa, CEO MALL Pay

Kontakt pro média

Tento kontakt je určen pouze pro novináře. Zákazníkům rádi pomůžeme zde.

František Brož

Tiskový mluvčí MALL Pay

Tiskové zprávy

18. února 2020

Odložená platba není půjčka. Spotřebitelé však často tápou, i kvůli dvojímu názvosloví

Odložená platba bývá považována za způsob platby budoucnosti. V současnosti roste nejrychleji ze všech platebních možností – například jen pomocí MALL Pay lidé o letošních Vánocích nakoupili zboží za několik desítek milionů. Růst její popularity však provází celá řada mýtů, neznalost principu služby ze strany spotřebitelů a také zmatky kolem názvosloví. Odložená platba, která se v české e-commerce běžné využívá a která vychází ze zahraničních vzorů, totiž paradoxně funguje podle jiného principu, než jí přisuzuje zákon. Co tedy je takzvaná odloženka, kterou mohou lidé využívat při nákupech na e-shopech?
Přečíst celé
11. února 2020

Jan Bruder se stal novým obchodním ředitelem fintechu MALL Pay

Na pozici obchodního ředitele fintechu MALL Pay, spadajícího do skupiny MALL Group, nastoupil Jan Bruder. MALL Pay by měl připravit na výraznou expanzi, která službu čeká v letošním roce. Jeho úkolem je významně posílit obchodní tým a připravit a řídit kompletní obchodn
Přečíst celé
4. února 2020

Fintech MALL Pay se plně integroval do platební brány ČSOB, jeho odloženku bude moci využít až tisíc e-shopů

MALL Pay, společný fintech retailové skupiny MALL Group a banky ČSOB, dokončil plnou integraci do platební brány ČSOB. Ta patří mezi dominantní hráče na českém online trhu a jen za loňský rok proběhlo přes její platební brány cca 36,8 milionů ecommerce transakcí v celkové hodnotě 32,4 miliard Kč. Možnost využívat při nákupu na internetu metodu odložené platby nově dostane až tisíc provozovatelů e-shopů. Pro ČSOB se jedná o první z kroků inovačního plánu, který má platební bránu připravit na užší propojování digitálního bankovnictví a e-commerce, pro MALL Pay to pak znamená výrazné rozšíření portfolia e-shopů, kde je možné pomocí jejich metody platit za zboží nebo služby.
Přečíst celé

Loga a fotografie ke stažení

Potřebujete do článku naše logo, grafiku nebo fotku? Pak jste tu správně.

Loga

Loga v různých formátech
Stáhnout loga

Fotografie

Fotografie lidí z MALL Pay
Stáhnout fotky

Infografika

Čísla, data, zajímavosti
Stáhnout infografiku

Mnoho zajímavého najdete i tady