Zaplaťte dárky
áááž po Vánocích

Nakupte hned, zaplaťte klidně až v lednu.
Zdarma s našimi skipovacími účty.

Užijte si svátky bez zbytečných nervů

Se Skipovacími účty zaplatíte
dárky klidně až 20. ledna

Zdarma a bez poplatků,
stačí se ověřit

Zboží si nejdřív v klidu
prohlédnete nebo vyzkoušíte

Jak platba po Vánocích funguje?

1. Vyberte si skipovací účet

Přihlaste se do své Zákaznické zóny. Pokud ještě nemáte přístup, bezplatně se zaregistrujete. Následně si vyberte jeden z našich skipovacích účtu Start, Plus nebo Komplet a dokončete ověření.

2. Nakupujte celý měsíc

Po výběru účtu podle vašeho gusta stačí projít krátkým ověřením. Po jeho dokončení se můžete pustit do nakupování. Všechny vaše objednávky pak najdete v měsíčním vyúčtování.

3. Odložte si vyúčtování o měsíc zdarma

V prosinci si v Zákaznické zóně zdarma odložte platbu vašich listopadových nákupů až na 20. ledna. Kliknete na Zaplatit vyúčtování a posunete platbu na leden. Prosincové nákupy mají splatnost v lednu automaticky.

Kde nakoupíte s mallpay

Časté otázky k vánoční akci

Kdy vánoční akce platí?

Akce platí jen pokud si sjednáte jeden z ověřených účtů Start, Plus nebo Komplet během listopadu 2020. Získáte tak možnost zaplatit až 20. 1. 2020. Pokud si účet vyberete až v prosinci 2020, splatnost máte automaticky nastavenou na leden.


Odloží se mi platba za listopadové nákupy automaticky?

Pro její odložení je zapotřebí přihlásit se do Zákaznické zóny a v sekci vyúčtování posunout táhlo na aktuální platbu 0 Kč.


Mohu odložit lednovou platbu na další měsíc?

Ano, za férový poplatek můžete odkládat jak se vám bude hodit.


Jak probíhá získání ověřených účtů Start, Plus nebo Komplet?

Po vyplnění základních údajů se můžete ověřit prostřednictvím internetového bankovnictví nebo za vámi pošleme vyškoleného kurýra. Vše zabere jen několik minut vašeho času.


Co dalšího umožňují skipovací účty mallpay?

Vybrat si může hned ze tří účtů - Start, Plus nebo Komplet. Kromě odměny za každý nákup můžete mít také platební kartu, dopravu zdarma, předplatné časopisu dTest a řemeslníka do domu zdarma.


Podmínky akce

Abyste mohli zaplatit za dárky až v lednu, je třeba si u nás zřídit mallpay účet Start, Plus nebo Komplet během listopadu 2020. Nakupovat pak můžete s mallpay platbou na e-shopech nebo s naší Skipovací kartou mallpay. Poté si můžete vaše listopadové vyúčtování, které by normálně bylo splatné již 20. 12. 2020, zdarma odložit až do 20. 1. 2021. Stačí jít do Zákaznické zóny mallpay na mallpay.cz a potvrdit odklad splatnosti. Kompletní podmínky ke stažení v PDF naleznete zde.

Kam dál?

Více se dozvíte třeba v otázkách a odpovědích.

Nebo mrkněte na naše další stránky.